| Brightness | 3,000 Ansi Lumens |
| Contrast | 600,000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Projector Technology | DLP |
| Light Source | Laser |
| Projector Lens | F/#=1.8, f=8.498 |
| Throw Ratio | 0.8 |
| Optical Zoom Ratio | Fixed |
| Keystone | 2D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 20 degrees |
| Speaker | 8W x 2 |
| Input Interface | – HDMI x 2 – USB Type-A (Reader) – USB Type-C (Display) |
| Output Interface | – Audio out (3.5mm Mini Jack) x 1 |
| Smart System | Built-in Google TV (Android 11), Bluetooth 5.2, Compatible with iOS mirroring, Google Cast |
| Lamp Life | 20,000 hours (Normal), 30,000 hours (Eco) |
| Dimension | 229.2 x 168.2 x 249.7 mm |
| Weight | 3.8 Kg |
ลดราคา!







